Get Adobe Flash player

1. Banka Hesabımıza satın aldığınız, ürünün Ör; (Fatura Kesme Programı) bedelini Havale yaptıktan Sonra.

2. Bizi arayınız.  0850  840 75 71 Numaralı Telefonları Arayarak Ödemenizi Bildiriniz.  Ödeme Teyidi Yapıldıktan, Sonra Programın Full ( Tam Sürüm Versiyonu) hemen kullanım için. Bilgisayarınıza Uzak Masa üstü bağlantısı yapılıp, kurulum işlemleri yapılacaktır.

3. Lisans Aktivasyon Linkine tıklayarak, kullanıcı tanımlama ve size verilecek lisans numarası ile, lisans kayıt işlemlerini tamamlamanız gereklidir. (Satın aldığınız Lisansı sadece 1 adet bilgisayarda kullanabilirsiniz. Yazılımlardan herhangi birini, 2 bilgisayarda kullanamazsınız. 2 nci Lisans için ayrı bir lisans bedeli alınmaktadır.)

4. Üstün Bilgisayar yazılımlarından herhangi birini aldığınız taktirde, ürün bedelinin tamamı yatırıldıktan, sonra satın aldığınız yazılım tamamıyla sizin olmaktadır. (versiyon yükseltmeleri ücrete tabidir. Yazılımların destek ücreti sadece 1 yıl içindir.)

5. Üstün Bilgisayar’ dan satın aldığınız ürünlerin, kurulum esnasında Lütfen Kullanıcı Lisans Sözleşmesini okuyunuz.

6. Üstün Bilgisayar, Yazılımlarının Crack ve warez kullanımın tespiti halinde. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 4422 sayılı maddesi gereğince, yasal yaptırım hakkını gizli tutar.

Log In

Anket

Bize Nereden Ulaştınız ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Etiket Bulutu

bilgi